Barsağımda amipli kist vardı. Dışkıda gizli kan araması pozitif çıktı.Uzun süredir ishaldim bu şikayetle doktora gitmiştim. Dışkıda gizli kan bulunması ne demek ? Amipli kistlerden kaynaklı olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Gastrointestinal sistem kaynaklı bir nedene bağlı olabilir.Doktorunuz ilave tahliller de isteyecektir.Gastroenteroloji bölümüne başvurunuz.