Bas ağrısı ve mide bulantısı şikayetimle doktora gittim.Antibiyotik tedavisi verdi.Biyokimya tahlil sonuçlarımı yorumlar mısınız? ÜRE:21 KREATİNİN:0.98 AST:4

Bas ağrısı ve mide bulantısı şikayetimle doktora gittim.Antibiyotik tedavisi verdi.Biyokimya tahlil sonuçlarımı yorumlar mısınız? ÜRE:21 KREATİNİN:0.98 AST:40 ALT:20 CRP:4.74 (KOYU RENKLE YAZILMIŞ) WBC:7.2 RBC:5.81 koyu renk HGB:16.5 koyu MON % 16.5 KOYU RENK NEU% 48.1 KOYU REN

Tahlil.com Cevabı :

Muhtemelen bir enfeksiyon var, zaten doktorunuz da bu nedenle tedavi başlamış, sorun görünmüyor..