Baş dönmesi sebebiyle hastaneye gittim. Vertigo olmadığı anlasildi kan tahlili istendi. Folikasit 2.7 referans araligi 3-20 Lymph 3.51 referans araligi 0.6-

Merhaba. Baş dönmesi sebebiyle hastaneye gittim. Vertigo olmadığı anlasildi kan tahlili istendi. Folikasit 2.7 referans araligi 3-20 Lymph 3.51 referans araligi 0.6-3.4

Tahlil.com Cevabı : Folik asit değeri düşük.Bu normal değil.
Folik asit eksikliği yönünden tedavi olmanız gerekiyor.