Bazi gebelik belirtileri yasiyorum tarlusalla adet oldum hamilelik soz konusu olabilirmi yinede ???

Gebelik supesiyle doktora gittim idrar testi yapti negatif cikti adet gecikmesi yasadigim icin tarlusal adinda bi ilac verdi ilac bittikten 4 gun sonra adet gordum ama pisikolojik olarakmi bilmiyorum bazi gebelik belirtileri yasiyorum tarlusalla adet okdum hamilelik soz konusu olabilirmi yinede ???

Tahlil.com Cevabı : Hayır, olsaydınız doktorunuz ilaç vermezdi..

m************* :

sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. ıkımızde de sadece iç çamaşırı vardı. o ustumdeyken kendı iç çamaşırına boşaldı. ben de çamaşırımda ıslaklık hısettım ve onun iç çamaşırından benım iç çamasırıma ordan da vajinaya gecme ıhtımalı var mı ? hamile ollma ihtimalım nedır? psikolojim bozuldu.

Cevap:

Bu şekilde bir ilişki ile hamilelik ihtimali mümkün görülmüyor.Çoğunlukla erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayan ve cinsel konularda da bilgi sahibi olmayan okurlarımızdan zaman zaman böyle çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.

Size önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

a********* :

Merhaba dün erkek arkadaşım önce vajina dışında boşalmıştı daha sonra giyinmiştik ancak yaklaşık 10 dakika sonra üzerimizde kıyafet olmadan vajinaya pen*s değdi ancak o sıra bir boşalma olmadı. Adetime birkaç gün var ve ben hala bakireyim. Bu durumda hamile kalma ihtimalim var mı?

Cevap:

Bakire olmak gebeliğe engel değildir. Sperm vajinaya temas ettiğinde gebelik ihtimalinden bahsedilebilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.