Bebegimiz 1 haftalik sariligi var

Bebegimiz 1 haftalik sariligi var bugun yine tahlil yaptirdik bilirubin total 12, 1 bilirubin direkt 0, 4 indirekt bilirubin 11, 7 direkt coombs testi negatif cikti tahlil sonucu hakkinda bi bilgi verirmisiniz

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerin referans değerlerini, bebeğinizin daha önceki değerlerini, kilosunu ve doğum haftasını belirtmeniz gerekmektedir. Geçmiş olsun.