Bebeğimiz 20 aylık. 10 kg. hem çok zayıf hem de henüz bıngıldağı tam olarak kapanmadı?

 Bebeğimiz 20 aylık. 10 kg. hem çok zayıf hem de henüz bıngıldağı tam olarak kapanmadı. bu nedenle kan tahlili yapıldı. referans dışında kalan sonuçlar;MCH: 30.3 NEU% : 21.9LYM% : 63MON% : 11.6MPV: 6.2RET% : 2.14AST: 49Kalsiyum: 10.7çinko: 21.30 yorumlarsanız çok sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Çinko düzeyi çocuğunuzda düşük gözüküyor.Gelişmesiyle ilgili olabilir.Doktorunuz tahlil sonuçlarına göre yeni tahliller de isteyebilir.