ben 1 ay kadar spor yaptım ve yoğun olduğum için sporu bırakmayı düşünüyorum fakat sporu bıraktığımda kilo almaktan korkuyorum bunun için bir öneriniz var mı?

en 1 ay kadar spor yaptım ve yoğun olduğum için sporu bırakmayı düşünüyorum fakat sporu bıraktığımda kilo almaktan korkuyorum bunun için bir öneriniz var mı?

Tahlil.com Cevabı : öncelikle söylemeliyim ki spor hayatımızın bir gerekliliğidir.Ana sayfadaki yazımda da bahsettiğim gibi bir şekilde hayatınızda en az haftada 3 gün ve birer saat spora zaman ayırmalısınız,emin olun bu ayırdığınız zaman size sağlık,güç,mutluluk ve daha birçok olumlu kazanç sağlayacaktır.Sporu bıraktığınız zaman kilo almaktan değil bu saydığımız güzel şeylerden mahrum kalacağınızı öncelikle düşünün.Ayrıca yoğun çalışan kişiler için spor çok daha önemlidir ,eminim kendinize ayıracak zaman ayarlarsınız..sağlıklı ve spor dolu günler dilerim…