Ben 31 yaşındayım,evliyim, erken menopoz sorunum var. 1.ci tüp bebek denememiz başarısız oldu...

Ben 31 yaşındayım,evliyim, erken menopoz sorunum var.1.ci tüp bebek denememiz başarısız oldu.2.ciyi 2 ay sonra deneyeceğiz.Tahlil sonuçlarımı yorumlar mısınız? fsh 12.02 n(1,79-22,51) pg/ml lh 5.26 n(1,2-103)ng/ml e2 64 n(24-534) pg/ml?

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz testler normal çıkmış.Ancak sadece bunlara bakarak , tüp bebeğin başarısı konusunda fikir söylenemez.