Ben 6 haftalık gebeyim...

Ben 6 haftalık gebeyim gebelik öncesi TSH yüksekliği oldugu için hergün 50 mg euthyrox kullanıyorum. en son tahlil sonucu TSH: 4,18 (0,34-5,6) T3: 2,57 (2,5-3,9) T4: 0,89 (0,61-1,12) bu degerlerin gebeliğe bir etkisi olurmu ayrıca ilaç dozajı arttırılmalı tesekkürler iyi günler

Tahlil.com Cevabı : Değerleriniz normal sınırlardadır ancak endokrinoloji takibinde olmanızda fayda vardır..