Ben de baş ağrısı vardı sadece bu nedenle doktora gittim kan testi yapmamı istedi.

Ben de baş ağrısı vardı sadece bu nedenle doktora gittim kan testi yapmamı istedi. düşük olanlar NE% 33.1 RDW 11.4 YÜKSEK OLANLAR LY% 57.3 NE# 1.79 MCH 31.9 ne olduğunu öğrenmek istiyorum.

Tahlil.com Cevabı :

Bu testlerin hiç birisi baş ağrınızın nedenini açıklamıyor. Testlerinizde önemli bir sorun da yok.