Ben eşimle bundan bir ay önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Sadece zevk suyum geldi.

Merhaba hocam. Ben eşimle bundan bir ay önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Sadece zevk suyum geldi. Onun dışında dışarıya falan boşalmadım. Geçen ayın sonunda  eşimin adet görmesi gerekirken halen görmedi. Bir hafta sonra, yani bu sabah idrar testi yaptırdık negatif çıktı. Sizce hamilelik söz konusu mu?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yoluyla girilen ilişkilerde hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır. Güvenilirlik açısından daha iyi sonuç verebileceği için kan tahlili yaptırabilirsiniz.