Ben iki ay once tersten surtunmeli iliski yasadim bosalma yok gecen ay adet oldum ama bu ay adet goremedim?

Ben iki ay once tersten surtunmeli iliski yasadim bosalma yok gecen ay adet oldum ama bu ay adet goremedim ve 6 gun once betahcg yaptim 2nin altinda cikti gebelik ollabilirmi gecen ayki ustune gorme olsaydi kn testinde gebelk belli olurdu diymi

Tahlil.com Cevabı : Gebeliğin oluşması halinde beta hcg değerinin yükselmesi beklenir. Regl gecikmesi devam ederse bir kadın doğum uzmanına başvurmanız gerekebilir.