Ben mol gemelık gecirmiştim 2009 da agustos ayında 7 haftalıkken kurtajla sonladırıldı gebelik şimdi aynı gebeliği yaşamaktan korkuyorum böyle bir ihtamal tekrar olabilir mi?

Ben mol gemelık gecirmiştim 2009da agustos ayında 7 haftalıkken kurtajla sonladırıldı gebelik şimdi aynı gebeliği yaşamaktan korkuyorum böyle bir ihtamal tekrar olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Mol gebelik ihtimali elbet her gebelik düşünülen olayda vardır ama bu ihtimal düşüktür. 1.5 yılönce mol yaşadınız die illa bu gebeliğiniz de mol olacak değil