Ben özel bir hastanede anti-hiv testi yaptrıdım. Bu testi şüpheli ilşkimden 8 yıl sonra yaptırdım daha öncesinde hiç bir test yaptırmadım

Ben özel bir hastanede anti-hiv testi yaptrıdım. Bu testi şüpheli ilşkimden 8 yıl sonra yaptırdım daha öncesinde hiç bir test yaptırmadım. Test sonucunda kağıtta hiç bir sayısal değer yazılmamış sadece anti-hiv negatif yazıyor. Hastaneye sordum güvenilir mi diye sonuçlar evet dediler. Acaba bu test sonucunda sayısal değerlerin olup olmaması bir şeyi değiştirir mi?

Tahlil.com Cevabı : Negatif olan bir sonuçta sayısal değerin önemi olmaz.Problem yok sonuçta,