19 yaşında bir erkeğim, 19 mayıs 2012 de bir sirkeci de genelevde korunmasız ilişkiye girdim.

Selamın Aleyküm hocam öncelikle allah kimseye bu rahatsızlığı vermesin . 19 yaşında bir erkeğim, 19 mayıs 2012 de bir sirkeci de genelevde korunmasız ilişkiye girdim. Allah o günün müstahakını versin. 07 haziranda 2012 büyük bir ishale yakalandım.ve devlet hastanesinde test oldum.yani 19 gün sonra. Bu benim ilk ilişkimdi.tahlil sonuçlarım bunlar:vdrl-rpr -negatifhbsag -0,22 negatifantihbs 0,65 pozitifhıvag/ab 0,43 negatifantihcv 0,09 negatifŞu an 5 gündür ishalim.Bir kere ishal siyah geldi .O akşam ilaç içmiştim.ve hocam şu an çok korkuyorum ne yapacağımı bilmez durumdayım.

Tahlil.com Cevabı : Sizin gibi bu konuda bilgisiz bir çok kişi HIV korkusu nedeniyle panik oluyor.Psikolojik sorunlar yaşayabiliyor.Öncelikle değerleriniz negatif çıkmış.Yani normal sonuçlar.Şu aşamada korkmanıza gerek yok.Bir şehir efsanesi şeklinde ishal olununca AİDS e yakalandım diye bir korku da gelişiyor.Öncelikle şunu bilmelisiniz, ishal son dönem AİDS hastalarında olabilen klinik tablolardan biridir.Bu da eğer hastalığa yakalanıldıysa, yıllar sonra hastalığın son dönemlerinde görülür.Daha sizin ilişkiye gireli bile 2 ay olmuş.Bu kadar kısa sürede böyle bir belirtinin çıkması mümkün değil.HIV korkusuna dair sizin gibi ziyaretçilerimizi bilgilendirmek adına yazdığımız yazımızı okumanızı ve bu yazılanlara göre hareket etmenizi öneriyoruz.HIV korkusu nedir?