Ben sevgılimle kıyafetlerle surtunme yoluyla bırlıkte oldum olduktan sonra adet oldum hamile miyim?

 Ben sevgılimle kıyafetlerle surtunme yoluyla bırlıkte oldum olduktan sonra adet oldum ve adetım den bır ıkı hafta sonra kan tahlılı yaptırdım 0.89 cıktı ıkıncı adetımıde oldum ama hala ıcım rahat degıl korkuyorum ılıskının uzerınden 2 ay geçti evde yapılan testlerde bellı olurmu hamıle olsaydım.

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığınız cinsel deneyimden hamile kalmanız çok zor, ayrıca kan testinde de sonuç negatif içiniz rahat olsun artık.