Bende 3 aydır süren bir kaşıntı var doktora gittim ve kan testimde lge 2500 çıktı. Bir daha yaptırdığımda da 3096 çıktı. Ne yapmam gerekli?

 Bende 3 aydır süren bir kaşıntı var doktora gittim ve kan testimde lge 2500 çıktı. Bir daha yaptırdığımda da 3096 çıktı. Ne yapmam gerekli?

Tahlil.com Cevabı : Alerjik bir yapınız olduğu anlaşılıyor.İleri tetkik için alerji testleri yapan bir merkeze gidebilirsiniz. İmmunoloji bölümleri,cildiye klinikleri ve göğüs kliniklerinde bu tür test ve incelemeler yapılmaktadır.