Benim mideyle ilgili şikayetim var şişkinlik yanma ağrı en çok bulantı var doktora gittim ilaç verdi ama faydası olmadı. Bulantım geçmeyince tekrar gittim ve do

Benim mideyle ilgili şikayetim var şişkinlik yanma ağrı en çok bulantı var doktora gittim ilaç verdi ama faydası olmadı. Bulantım geçmeyince tekrar gittim ve doktor karaciğerden şüphelendi ağrılarımın karaciğerle ilgisi olabilir mi bana bilgi verebilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı :

Midenizin endoskopik olarak incelenmesinin, karaciğer ve safra kesesi ile ilgili incelemelerin yapılması gereklidir..