Benim sorum bebek sahibi olamak istiyorum polikist overim buna engelmidir bunu öğrenmek istiyorum tesekkürler

 Benim sorum farklı ama yardımcı olursanız sevinirim 38 yasındayım yaklaşık 4 senedir polikist overim var bir azalıyor kayboluyor sonra kendini tekrarlıyor.benim sorum bebek sahibi olamak istiyorum polikist overim buna engelmidir bunu öğrenmek istiyorum tesekkürler..!!!!!!!!!!!!!

Tahlil.com Cevabı : Evet polikistik over sendromu gebelik oluşumu için problem yaratabilir.Düzenli olarak kontrol ve tedavilerinizi yaptırmalısınız