Benim spermiyogram sonuçlarım yardımcı olursanız sevinirim

hocam benim spermiyogram sonuçlarım yardımcı olursanız sevinirim viskosite NORMAL görünüm NORMAL HACİM 3.5 ML 68 milyon total motilite 35% hızlı hareketli YOK YAVAŞ HAREKETLİ 10% YERİNDE HAREKETLİ 25% HAREKETSİZ 65% SPERM MORFOLOJİSİ YOK NORMAL 1 B. ANOM. 75 BOYUN 16 KU. 8

Tahlil.com Cevabı : Hızlı hareketli sperm ve normal sperm morfolojsinin olmaması problem. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.