3 aydır adet göremıyorum

3 aydır adet göremıyorum..1 hafta once doktor sag yumurtalıgında 3.3 kist var dedi bbugun gıttıgımde ıse baska doktor baktı ve kist gorunmuyo dedı.. saclarımda kepeklenme ve cıldınme aşırı yaglanma olmaya basladı.. ca 19-9 degerim 50.4 ten 43.5 inmiş ama adetlıyken kan verdım..tekrar gıtmelımıyım ?

Tahlil.com Cevabı : 1 hafta içinde iki ayrı ve birbiriyle çelişen sonucunuz var ve şikayetleriniz mevcut. Bu durumda bu kouyu açıklığa kavuşturmanız için yeniden kadın doğum uzmanına muayene olmanızı öneririz..