Benim yaptığım idrar testinde 2 çizgi çıktı fakat biri silik şekilde kan testimde ise 2.00 ve karşısında 4 yazıyor yani sonuç nedir, acaba hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : İdrar testinde 2 çizgi olması gebelik anlamına gelir ancak birinin silik şekilde olduğunu söylüyorsun.Bu konuda bir şey demek mümkün değil.Kan testi olarak Beta HCG yapıldıysa ve sonuç 2 çıktıysa buda negatif yani gebelik yok demektir.