Beta hcg 161.22 çıktı i hamile miyim hamileysem ne kadarlık ?

Merhaba hocam  Beta hcg 161.22 çıktı sat ım 20 aralık 2013 az gibi geldi hamilemiyim hamileysem ne kadarlık ? şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :  Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.con doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....