Beta hcg 3029 çıktı. Normal mi?

Adetim 2 gün geçti ve Beta hcg 3029 çıktı kese karindan ultrason da göründü 3gun sonra tekrar gittim yani dün hcg 8086 çıktı kese var ama içinde bebek yok herhalde doktor kesin bişey demedi bir hafta on gün sonra gel kalp atışları na bakalım dedi ne kadarlk hamileyim ve bunlar normal mı

Tahlil.com Cevabı : Ortalama 4-5 haftalık gebelik olabilir, ultrasonografide 5-6 haftalık iken bebek görülebilir..