Beta hcg değeri <5 çıktı ve doktor negatif çıkmış dedi ve gönderdi bizi hiç bir açıklamada yapmadı.

Merhabalar ben 1,5 yıllık evliyim ve doğum kontrol hapı kullanarak korunmaktaydım.Fakat çocuk istediğimiz için 3 aydır hap kullanmıyor ve korunmuyorum.en son 28 ocakta adet oldum ve hala adet olmadım dün merak edip kan testi yaptırdık ve beta hcg değeri <5 çıktı ve doktor negatif çıkmış dedi ve gönderdi bizi hiç bir açıklamada yapmadı yani ve ben hala adet olmadım peki gerçekten negatif mi sonuç?

Tahlil.com Cevabı : Yapılan tahlile göre evet negatif gecikme için tekrar bir kadın doğum uzmanına başvurun.

h*********** :

merhaba şüpheli ilişkiden33 52 65 gün sonra yapılan bthcg negatif çıkmıştır ilk iki est değerler olmadan üçüncü test değer olarak 2 den küçük hamilelik olabilirmi bu şartlar altında şüpheli ilşki sonrası görülen adetler 15 aralık 12 ocak ve 11 şubat üstüne görme olabilirmi cevabınız i

Cevap:

Gebelik yok testlerle de negatif olduğuda çıkmış.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

e**************** :

tekrar merhaba. geçen hafta size yazmıştım. adetim 1 gün gecikti hamilelik belirtileri var diye. ogün adet oldum yoğun bir şekilde tam 1 hafta sürdü. fakat üstüne görme diye bir durum varmış hala baş dönmesi karında hafif sertlik söz konusu. test yapmadım henüz ama hamile olma olasılığım yüksekmi yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap:

Üstüne görme bu kadar uzun süre olmaz.Üstüne görme ile ilgili aşağıdaki yazımızı okuyun.Hamilelik şansı yok.http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

s************* :

ben de 35 günde regl olan biriyim en son 22 ocakta adet gördüm d.kntrl ilacını aralıkta bırakmıştım.Dün evde idrar testi yaptım pozitif çıktı hcg baktırdım 13.3 çıktı benim durumum nedir bu çok mu düşük bir deger?

Cevap:

Sonuçlarınız gebelik lehine, sonraki kontrolleri ve ultrason muayenesini bekleyin

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.