Beta HCG değerim 0.Hamile olmam mümkün mü?

Adet döngüm maximum 30 gün minimum 24 gün. Hamile olabileceğim süphesine kapıldım. minimum adet döngümü baz alırsam adetim 5 gün gecikmişti. 30 günü baz alırsamda 1 gün gecikmişti. dayanamadım 31ci gün kanda B-HCG testi yaptırdım. hocam sonuç : 0,0 çıktı.test için erken mi davranmışım? yani bu durumda hamile olmam mümkün mü?

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz Beta HCG sonucuna göre hamile olmanız mümkün değil