Beta HCG değerim 1058 cıktı ikiz hamile olma olasılığım var mı? çok merak ediyorum.

merhabalar ben 27 günde bir adet oluyorum ve adetimi bir gün geçince kan testi yaptırdım B HCG değerim 1058 cıktı ikiz hamile olma olasılığım var mı? çok merak ediyorum.

Tahlil.com Cevabı : Bunu söylemek imkansızdır, beta HCG takibi ve ultrasonografik olarak görüntülemek gereklidir..