: Beta hcg değerim 40 hamliemiyim?

 Beta hcg değerim 40 hamliemiyim?doktor kesin tanı için 1 hafta sonra tekrar yaptırmamı söyledi ama ben sabırsızlanıyorum doktor pozitif gibi şimdilik değerlere bakılırsa dedi?

Tahlil.com Cevabı :  Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.con doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....