Beta HCG değerim 46.2 olmuş. Hamileyim değil mi?

Son adet tarhm 23ocak 20 subatta adet olmayi beklyrdm ancak olmadm kan testi yaptrdmDeger 1.63 ckti Adetmn geckmesnin 5.gunu 25 subatta tekrar kan testi yaptrdm deger 46.2 olmus Doktor pozitf ama deger brz dusuk adet geckmesnin ilk gunu gibi Cumartesi tekrar bakalm dedi hamileym dimi sevinmeli miym?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun önerileri doğrudur, Beta HCG nin yeterli yükselmesini görmek gereklidir..

e*********** :

Beta hcg degerim 1104 hamilemiyim adetim sadece 5 gun.gecikdi?

Cevap:

Doktorlarımız sizin gibi Beta HCG değerlerini merak edenler için Gebematik tasarladılar.Bizlere sormanıza gerek kalmadan Gebematik kullanarak gebe olup olmadığınızı gebeyseniz da tahmini kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz.           Gebematiğimizi hemen kullanmak için tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.