Beta Hcg değerim 80,96 çıktı. Hamile miyim?

Merhaba. Son adet tarihimin ilk günü 29 Ekim. Beta Hcg değerim 80,96 çıktı. Ama bana son adet tarihimi sorduklarında en son gününü yani 1 Kasımı söyledim. Doktorum hamile olduğumu söyledi. Son adet tarihinin buna bir etkisi var mıdır? Hamilelik sonucum değişmemiştir değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz bhcg değerine göre tahmini olarak 4 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Ancak gebeliğin varlığını ve sağlıklı bir gebelik olup olmadığını asıl belirleyecek olan durum ultrason muayenesinde kesenin görülmesi ile mümkündür.Son adet tarihinizi yanlış söylemiş olmanız  sonucu değiştirmez.Gebeliğin olup olmadığının bhcg değerine göre belirlenir

Gebelik haftasını hesaplamak için sitemizde bulunan gebematiği kullanabilirsiniz.