BETA HCG sonucu 1587,4 çıktı ve gebe olduğumu acil doktoru söyledi.Henüz hastaneye kontrole gitmedim.Kese oluşmuş mudur,kalp atışı oluşmuş mudur veya düşük tehl

Merhaba son adet günüm 02.06.2017 idrar testinde olumlu çıktı kan testi yaptırdım.BETA HCG sonucu 1587,4 çıktı ve gebe olduğumu acil doktoru söyledi.Henüz hastaneye kontrole gitmedim.Kese oluşmuş mudur,kalp atışı oluşmuş mudur veya düşük tehlikem olabilir mi ? İdrarda iltihap çıktı dansite denilen sonuç ortalamanın da altında 1,013. konu hakkında bilgi verebilir misiniz

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu iltihabının olmasına rağmen şu ana kadar hiç doktora gitmemeniz hata.Düşük riskinizin olup olmadığı,kesenin oluşumu,kalp atışı ultrason muayenesi olmadan anlaşılmaz.Ancak idrar yolu enfeksiyonları düşüğe neden olabilmektedir.Bu arada gebeliğiniz tahmini olarak 5.haftasında.Bizim buradan verdiğimiz bilgilerden ziyade bir kadın doğum doktoruna muayene olmanız çok daha sağlıklı olacaktır.
Gebelik haftanızı hesaplamak için sitemizde bulunan gebematiği kullanabilirsiniz. http://tahlil.com/gebelik-suphesi-olanlar-icin-gebematik