Beta hcg sonucum 0.89 ilk kez bole cikti daha once 0.5 hamile olmayan kadin yaziyordu?

Beta hcg sonucum 0.89 ilk kez bole cikti daha once 0.5 hamile olmayan kadin yaziyordu ama bu sefer 0.89 ve 1 2 3 4 hafta degerleri yaziyordu adetim 4 gun veya 3 gun gecti yardimci olurmusunuz tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz hamileliği desteklemiyor. Ancak regl gecikmesi devam ederse beta hcg değeri tekrar ölçülebilir.