Beta hcg testi yaptırdım sonuç 0,2 çıktı.

İyi günler 12.04.2013 tarihinde ilişkiye girdim. 17.04.2013 tarihinde adet oldum 23.04.2013 tarihinde sona erdi 05.05.2013 tarihinde bhcg testi yaptırtdım sonuç 0,2 çıktı. Şu an adetim gecikti hiçbir belirtide yok. Bu ay ağrı kesiciyi çok tükettim sıkıntılı bir ay geçirdim. Sonuç nedir acaba

Tahlil.com Cevabı : 5 mayısta yaptırdığınız testin bir anlamı yok zaten. Şu anda adet gecikmeniz bir haftayı geçerse ve hamile kalmaya çalışıyorsanız  test yaptırabilirsiniz.