Beta hcg testi yaptırdım sonuç '<5' Birim mIU/L Referans Aralığı '<5 -' yazmakta. Adet dönemime daha 10 gün var acaba hamile miyim?

Merhaba, Beta hcg testi yaptırdım sonuç "<5" Birim mIU/L Referans Aralığı "<5 -" yazmakta. Adet dönemime daha 10 gün var acaba hamile miyim? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Test negatiftir, ancak çok erken yapmışsınız, adet gecikmesi olur ise tekrarlayın..