Bhcg değerim 107 iken önce artış gösterdi ve sonrasında düşüşe geçti.Lekelenme başladığında doktorum kan sulandırıcı ve progestanı bırak kimyasal gebelik dedi.

1 Şubat adet tarihi beklenen adet 26 Şubat olması gerekirken 3 Mart beta hcg:(107) 5 Martta(266) 7 Martta:(483) 9 Martta (222)lekelenme başladı doktorum kan sulandırıcı ve progestanı bırak kimyasal gebelik dedi.11 martta:184 13 martta kanama başladı ve 5 gün sürdü.13 marttan bu yana lekelenmeler var betanın sıfırlandığını görmek için 5 nisan da kan verdim 534 çıktı 7 nisanda tekrar kan verdim 509

Tahlil.com Cevabı : Kimyasal gebelikler doğumla sonuçlanmaz. Düşük olması beklenen bir durum. Düşük sonrası bhcg değerinin sıfırlanması zaman alabilir. Anlaşılan o ki tüm bunlarla ilgili bilginiz var ,doktorunuz açıklamış. Fakat şu an bizden ne öğrenmek istediğinizi belirtmemişsiniz. Eğer belirtmiş olsaydınız size daha faydalı bir şekilde yardımcı olabilirdim.