Bhcg değerim 954.0 ne kadarlık hamileyim hocam saygılarımla.

Merhaba hocam benim adet tarihim başlangıcı 3 Şubat bitiş 7 Şubat 2017 adetim 7 gün geçti test yaptırdım pozitif çıktı kanda. Bhcg değerim 954.0 ne kadarlık hamileyim hocam saygılarımla.

Tahlil.com Cevabı : Bu değer tahmini 5 haftalık hamile olduğunuzu gösterir.
Kaç haftalık hamile olduğunuzu sitemizde bulunan gebematikten kolayca öğrenmeniz mümkün.