Bir ay once iliskiye girdim.iicime bosalmadi zaten iliskiden bir gun sonra adet oldum dort gun surdu

  Bir ay once iliskiye girdim.iicime bosalmadi zaten iliskiden bir gun sonra adet oldum dort gun surdu. Ondan sonra iliskiye girmedik fakat bu ay adetim iki gun gecikti sizce hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra adet görmüş olmanız hamilelik olmadığını göstermekte.Bu ay adetinizde gecikme olması hamilelik olduğu anlamına gelmez.Adet gecikmesinin bir çok nedeni olabilir.Sitemizin arama bölümünde bu konuda detayl bilgi araştırabilirsiniz.