Birkaç gündür sol tarafımda ve belimde ağrı meydana geldi

Birkaç gündür sol tarafımda ve belimde ağrı meydana geldi...Bununla beraber sürekli kusma ve mide bulantısı...Yaklaşık 4 gündür acillere taşınıyorum ama doktorlardan aldığım bilgi; bir tahlilimde temizsin ertesi günde kum var diyorlar ve ağrılarımı bir türlü dindiremiyorum. Ağrı kesici iğne olmaktan,serum ve damar yolundan kollarım mosmor oldu...Benim sorum 6 gün sonra düğünüm var bu ağrıyı düğünümde çekmemem için yapmam gereken en acil ve çabuk yöntem nedir....Sonuçlarımıda yolluyorum;KAN TAHLİLİM;WBC 8.2RBC 4.65HGB 14.0HCT 42.1MCV 90.5MCH 30.1MCHC 33.3PLT 247LY% 34.7LY# 2.8MPY 18.5PDW 9.0NE% 55.7MO% 9.6NE# 4.6MO# 0.8-----------------------------------------------İDRAR SG 1.020PRO NEGATİFERY +++PH 6.5LEU NEGATİFNİT NEGATİFGLU NEGATİFKET ESERUBG +BIL NEGATIF

Tahlil.com Cevabı :

İdrar tehlilinizde ertrosit (+++) çıkması normal değil.Önerim bol su içmeniz ve böbrekleri gösteren ilaçlı film ve ultrason çekilmesi.