Biyokimya ve Hematoloji tahlillerimi yorumlar mısınız?

iyokimya değerlerinde yüksek gözükenler:t.kolesterol: 224,ldl-kolesterol:160,total bilirubin:1.3indirek bilirubin:1,hemotoloji değerlerinde yüksek çıkanlar:RDW-CV:14.8

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol değerleriniz yüksekLdl ise kötü huylu kolesterol alarak da bilinir bu da yüksek çıkmış..Bilirübin değerlerinizde ciddi bir yükseklik yok.Dilerseniz 15 gün sonra bir tahlil daha yaptırıp bize yazabilirsiniz.RDW yüksekliği ise tek başına fazla anlam ifade etmiyor.