Boğaz ve burun kültürü sonuçlarımı yorumlar mısınız?

 Boğaz ve burun kültürü sonuçlarımı yorumlar mısınız?Portör-Boğaz kültürü: Gram boyası :Epitel hücreleri,gram pozitif koklar,basiller ve gram negatif koklar görüldü.Kültür :Normal boğaz florası Burun kültürü:Gram boyası:Epital hücreleri, az sayıda lökosit,gram pozitif koklar ve basiller görüldü.Kültür:Normal burun florası

Tahlil.com Cevabı :  Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.