Boşalma karın bölgesine oldu,çok çok az bir damla vajinanın büyük yada küçük dudağına isabet etmiş olabilir hamilelik olabilir mi..

Kız arkadaşımla ilişki sayılmayacak bir şey yaşadım girme vs olmadı,ama boşalma karın bölgesine oldu,çok çok az bir damla vajinanın büyük yada küçük dudağına isabet etmiş olabilir,fakat anında sildim ve yıkadı.3 saat sonrasında da duş alıp ertesi gün hapı içti.Hamilelik riski nedir?Hap ne işe yarar?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır..