Boyasız direkt. mikroskobik inceleme : 4-5 eritrosit görüldü.Sonuçları değerlendirir misiniz?

Merhaba 5 aylık kızımın idrar kültürü :üreme olmadı boyalı mikroskobik inceleme (gram vb.)özellik yok boyasız direkt. mikroskobik inceleme : 4-5 eritrosit görüldü sonuçları değerlendirir misiniz şimdiden teşekkür ediyorum

Tahlil.com Cevabı : Kültürde bakteri üremesi olmamış, ancak birkaç tane kan hücresi görülmüş. Bu durumda muayene ve klinik bulguları ile birlikte değerlendirilmesi doğru olacaktır. çocuk uzmanına başvurmanızı öneririz..