Bu duruma göre çocuk sahibi olmamızı değerlendirebilir misiniz?

Devami... Bas anormali %10 Boyun anormali %6 Kuyruk anormali %2 Bu duruma gore cocuk sahibi olmamizi degerlendirebilirmisiniz.. Ayrica radyoloji raparloru her sey normal cikti birsey disinda. Sonuc: sagda epididim basinda 18×12 mm boyutunda kist izlenmektedir.solda 2.5 mm varikoz var ama reflü yok

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlil sonucunuz normal. Radyoloji raporuyla birlikte bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.