Bu ikinci yazışım cevap alamadım tahlillerimde CA 19 98,56 çıktı

merhaba bu ikinci yazışım cevap alamadım tahlillerimde CA 19 98,56 çıktı bu tahlil kanser dışında çıkabilirmi acil cevplar teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Üçüncü kez de sorsanız cevap alamazsınız.Çünkü belirtiğimiz uyarılara göre sorunuzu sormuyorsunuz.Normal değerleri belirtmemişsiniz.

m************** :

Merhaba 1 ay önce sevgilimle ile birlikte olduk içime boşalmadı ama vajinamın üstüne boşaldı gidip gitmediğini bilmiyorum şubat aynının 25sinde adet olmam gerekiyordu adetim yaklaşık 1 hafta gecikti hamile kalmışmıyımdır ?

Cevap:

Hamile kalma ihtimaliniz az da olsa vardır, test yapmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.