Bu sonuca göre baba olma şansım var mı? varsa ne yapmalıyım?

Spermiyogram testi miktar:3,5 ref: 1,5 ph:8,0 ref:7,2 likefikasyon : 15dk viskozite:normal görünüm:gri-opak hızlı ileri hareketli: %25 sperm yoğunluğu: milyon/ml 15 gros anormal morfoloji:%4,0 lokosit:ml 1,0 bu sonuca göre baba olma şansım varmı? varsa ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlara göre tabi ki baba olma şansınız var. Ne yapmanız gerektiğini size bırakıyoruz.