Bu sonuçlara göre aşılamanın tutma şansı var mı?

erhiz süresi:5gün viskozite:normal volüm:3ml sperm say:38 milyon motolite:%61 a.hızlı doğ.%27 b.yavaş doğ.%30 c.yerinde har%4 d.hareketsiz%39 vitalite% aglütünasyton yok ph 8 MORFOLOJİ normal%1 baş%88 boyun%10 kuruk%1yorum:teratozoospermi bu sonuçlara göre aşılamanın tutma şansı varmı? tüpbebekmi

Tahlil.com Cevabı : Normal morfolojideki sperm yüzdeniz düşük. Aşılamanın tutup tutmayacağını test sonuçlarınıza bakarak söyleme imkanımız yok. Bu konuda doktorunuz gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.