Bu tahlil sonucuna göre hepatit b'limiyim? HBsAg 73,7934 Pozitif-Anti HBs?

Bu tahlil sonucuna göre hepatit b'limiyim? HBsAg 73,7934 Pozitif-Anti HBs Negatif- Anti Hbc IgG [Test Sonucu Değerlerden Düşük] 0,91 1000000 Anti HAV IgM1,09-Anti HAV IgG [Test Sonucu Değerlerden Düşük] Anti HBe [Test Sonucu Değerlerden Düşük] HBeAg 0 0,1

Tahlil.com Cevabı : Hepattit B Enfeksiyonu olup olmadığınızı bilebilmek için HBV DNA testi yapılması gereklidir..