Bugün az miktarda kan gelmiş damla gibi sizce hamilelik varmıdır

öncelikle iyi günler ablacım biz bundan 3 ay önce ilişkiye girdik fakat üstüne görme olayından süphelendik her ay test yaptık sonuc negatif bügünde yaptık sonuc gene negatif slik bile yok fakat 4 regl sini 2 gün snra olcak bügün az miktarda kan gelmiş damla gibi sizce hamilelik varmıdır ablacım ?

Tahlil.com Cevabı : Yoktur..