Bugün dr'a gittim ve ultrason ve kan tahlili istedi. Kötü bir duruma işaret midir?

Sayın Hocam;öncelikle alakanız için teşekkürler...iki gün önce boğazımda elimle dokunduğumda sol tarafla küçük bir kitle tespit ettim.Bugün dr a gittim ve ultrason ve kan tahlili istedi.ultrason sonucunda "sol servikal zincir orta bölümde 12,32 mm sol submandibuler alanda 8,81mm boyutundaki oluşumlar reaktif LAP ı düşündürebilir.sol parotis ve sol submandibuler bezler normal görünümdedir." diye yazmakta..ayrıca kan tahlillerinde WBC 7,2,LYM 2,8,HGB 16,3,HCT50,7RDW 11,0,HEMOGRAM TAM KAN SAYIMI:SEDİMANTASYON 1/2 SAAT 3 mm/s,1 saat 6 mm/s,crp (nefolometrik veya türbidimetrik):5,17 mg/L olarak ölçülmüş...kötü bir duruma işaretmidir bu sonuçlar...cevabınız için teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda anormal bir bulgu yok.