Bugun erkek arkadasimla iliskiye girdik. prezervatifleyken icime bosalip icimden cikarttigi zaman prezervatifin disinda cok sivi gorduk

Bugun erkek arkadasimla iliskiye girdik. prezervatifleyken icime bosalip icimden cikarttigi zaman prezervatifin disinda cok sivi gorduk benim zevk suyumun fazla gelme olasiligi var midir acaba yoksa prezervatifin icinden akmis olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Her iki seçenek de olabilir.Başka nedenleri de olabilir.Adetinizde gecikme olursa tedbiren de olsa test yaptırın.